Kura-Kura Bus Bali: 1, 3 lub 7-dniowy bilet

Hop-on hop-off

5 / 5 (2 recenzje)
Zobacz bilety

Co jest wliczone w cenę?

  • Nieograniczony dostęp do 5 linii w ciągu 1, 3 lub 7 dni

  • Klimatyzacja i bezpłatne WiFi w autobusach

  • Gniazdka elektryczne w autobusach

  • Ubezpieczenia

Gdzie kupić bilety?

Od

5.55 € / p.

Więcej informacji

Ciesz się bezstresową podróżą i odkryj Bali z promem Kura-kura. Klimatyzowane autobusy z Wi-Fi oznaczają, że możesz po drodze odkryć swój następny cel i odpocząć od tropikalnej wilgoci. Przystanki obejmują plaże Kuta i Legian, główne centra handlowe na wyspie, a także Bali Wake Park, zoo w Bali i Bali Bird Park. Z 40 wyjątkowymi przystankami, jest wiele miejsc, w których można wskoczyć - autobus może nawet zatrzymać się przed Twoim kurortem!

Natychmiastowa dostawa biletów 
Akceptowane bilety na telefonie 

Godziny otwarcia

  • wtorek : 09:00 - 20:00

  • środa : 09:00 - 20:00

  • czwartek : 09:00 - 20:00

  • piątek : 09:00 - 20:00

  • sobota : 09:00 - 20:00

  • niedziela : 09:00 - 20:00

  • poniedziałek : 09:00 - 20:00

Jak trafić?

T Galleria by DFS, Bali

Jl. By Pass Ngurah Rai, Kabupaten Badung, Bali 80361