Kura-Kura bus Bali: pas voor 1, 3 of 7 dagen

Hop-on Hop-off

5 / 5 (2 reviews)
Zie tickets

Wat is inbegrepen

  • Onbeperkt toegang tot 5 buslijnen gedurende 1, 3 of 7 dagen

  • Air-conditioning en gratis WiFi in de bussen

  • Stopcontacten in de bussen

  • Verzekering

Waar kunt u uw tickets kopen?

Vanaf

5.55 € / p.

Meer informaties

De Kura-Kura bus neemt alle stress over vervoer weg tijdens je ontdekkingstocht op Bali! En dankzij de airco en gratis WiFi aan boord kun je onderweg mooi je volgende bestemming onderzoeken en even ontsnappen aan de tropische hitte. * Er zijn haltes bij onder meer de stranden van Kuta en Legian, de belangrijkste winkelcentra van het eiland, het wakeboardpark, de dierentuin en het vogelpark van Bali. Maak gebruik van maar liefst 40 haltes. Wie weet is er wel een vlak buiten je resort!

Tickets direct geleverd 
Smartphonetickets toegestaan 

Openingstijden

  • dinsdag : 09:00 - 20:00

  • woensdag : 09:00 - 20:00

  • donderdag : 09:00 - 20:00

  • vrijdag : 09:00 - 20:00

  • zaterdag : 09:00 - 20:00

  • zondag : 09:00 - 20:00

  • maandag : 09:00 - 20:00

Routebeschrijving?

T Galleria by DFS, Bali

Jl. By Pass Ngurah Rai, Kabupaten Badung, Bali 80361